Stomatologia

PASJA DAJĄCA GWARANCJĘ PEŁNEGO ZADOWOLENIA

Lekarze

Róża Peterson-Jęckowska

Dr nauk medycznych - Lekarz stomatolog z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym, specjalista II stopnia z periodontologii i I stopnia ze stomatologii ogólnej. Wychowawca wielu lekarzy stomatologów. Doświadczona w pracy dydaktycznej w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego  w  Łodzi.   Doskonały   diagnostyk.   Członek  Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego.   Specjalizuje się w leczeniu chorób przyzębia 
i chorób błony śluzowej jamy ustnej. Unieruchamia rozchwiane zęby poprzez ich szynowanie. Wykonuje kiretaże zamknięte i otwarte, operacje płatowe (gingiwoosteoplastyka-CWN). Leczy recesje, naczyniaki,  włókniaki,  nadziąślaki i inne.​Rafał Peterson

Lekarz dentysta, specjalista periodontolog. Absolwent wydziału lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Odbył staż specjalizacyjny w zakresie periodontologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia, gdzie jest wieloletnim pracownikiem poradni. Członek Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Pogłębia swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. Jest również cenionym implantologiem. Zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów periodontologicznych, implantologicznych oraz protetycznych. Znany ze skrupulatności i drobiazgowości podczas wykonywania zabiegów. Pacjenci pytani o jego główne atuty, obok profesjonalizmu, wymieniają komunikatywność i otwartość.
 


Robert Robak

Lekarz dentysta, w 2007 roku ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Specjalizuje się w implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej. Nieustannie poszerza swoją wiedzę w tych dziedzinach poprzez udział w niezliczonych kursach, szkoleniach oraz sympozjach stomatologicznych. Stawia na innowacyjność i stale poszukuje nowych rozwiązań, które sukcesywnie wdraża do swej pracy. Niezwykle spokojny i opanowany stomatolog darzony przez pacjentów ogromną sympatią.  Robert Mokrowiecki 

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończył w 1997 roku uzyskując tytuł lekarza stomatologa. Od roku 1999 pracownik łódzkiego Instytutu Stomatologii. W 2006 roku zdobył tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Uczestnik wielu konferencji stomatologicznych oraz entuzjasta specjalistycznych kursów i szkoleń. Dentysta z ogromnym zamiłowaniem do swojej pracy, który wciąż podnosi swoje kwalifikacje. Aktywny uczestnik forum endodontycznego skupiającego najwybitniejszych specjalistów w tej dziedzinie w Polsce. Niezwykle spokojny i opanowany lekarz, niezwykle ceniony przez pacjentów. 

 

 

Daria Budzisz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż podyplomowy odbyłam w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im.WAM – Centralny Szpital Weteranów. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z Periodontologii w Zakładzie i Poradnii Periodontologii i Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej w CSK-Instytut Stomatologii.

Swoją praktykę zawodową skupiam wokół diagnostyki i leczenia chorób przyzębia i zmian na błonie śluzowej jamy ustnej. Wykonuję również zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej.

Swoją wiedzę i umiejętności poszerzam na kursach i konferencjach w kraju i za granicą.Karolina Szubert


 

Asystentki

Są dobrym duchem naszego gabinetu. Wprowadzają pozytywną energię i nutę rozluźnienia przez co Pacjenci w trakcie wizyty czują się zrelaksowani. Uczestniczą w wielu kursach z zakresu profilaktyki stomatologii. Bez ich pracy tak sprawne funkcjonowanie gabinetu nie byłoby możliwe.

 
 

Nasz zespół