Stomatologia

PASJA DAJĄCA GWARANCJĘ PEŁNEGO ZADOWOLENIA

Lekarze / zespół

Róża Peterson-Jęckowska

Dr nauk medycznych - Lekarz stomatolog z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym, specjalista II stopnia z periodontologii i I stopnia ze stomatologii ogólnej. Wychowawca wielu lekarzy stomatologów. Doświadczona w pracy dydaktycznej w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego  w  Łodzi.   Doskonały   diagnostyk.   Członek  Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego.   Specjalizuje się w leczeniu chorób przyzębia 
i chorób błony śluzowej jamy ustnej. Unieruchamia rozchwiane zęby poprzez ich szynowanie. Wykonuje kiretaże zamknięte i otwarte, operacje płatowe (gingiwoosteoplastyka-CWN). Leczy  recesje, naczyniaki,  włókniaki,  nadziąślaki i inne.​

Rafał Peterson

Lekarz dentysta, specjalista periodontolog. Absolwent wydziału lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Odbył staż specjalizacyjny w zakresie periodontologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia, gdzie jest wieloletnim pracownikiem poradni. Członek Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Pogłębia swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. Jest również cenionym implantologiem. Zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów periodontologicznych, implantologicznych oraz protetycznych. Znany ze skrupulatności i drobiazgowości podczas wykonywania zabiegów. Pacjenci pytani o jego główne atuty, obok profesjonalizmu, wymieniają komunikatywność i otwartość.
 

Robert Robak

Lekarz dentysta, w 2007 roku ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Specjalizuje się w implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej. Nieustannie poszerza swoją wiedzę w tych dziedzinach poprzez udział w niezliczonych kursach, szkoleniach oraz sympozjach stomatologicznych. Stawia na innowacyjność i stale poszukuje nowych rozwiązań, które sukcesywnie wdraża do swej pracy. Niezwykle spokojny i opanowany stomatolog darzony przez pacjentów ogromną sympatią.  

Katarzyna
Marczewska- Sosnowska

Ukończyła Oddział Stomatologiczny Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Od początku swojej kariery zawodowej związana z gabinetem RP Dent. Mimo ogromnej wiedzy i doświadczenia, stale poszerza zakres swoich kompetencji i umiejętności poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych i kursach szkoleniowych poświęconych protetyce, ortodoncji i endodoncji. Jak twierdzi - najważniejsze w pracy stomatologa są precyzja oraz odpowiedzialność za podejmowane działania. Największą satysfakcję daje jej uśmiech na twarzy pacjenta. 

Robert Mokrowiecki 

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończył w 1997 roku uzyskując tytuł lekarza stomatologa. Od roku 1999 pracownik łódzkiego Instytutu Stomatologii. W 2006 roku zdobył tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Uczestnik wielu konferencji stomatologicznych oraz entuzjasta specjalistycznych kursów i szkoleń. Dentysta z ogromnym zamiłowaniem do swojej pracy, który wciąż podnosi swoje kwalifikacje. Aktywny uczestnik forum endodontycznego skupiającego najwybitniejszych specjalistów w tej dziedzinie w Polsce. Niezwykle spokojny i opanowany lekarz, niezwykle ceniony przez pacjentów. 

 


Asystentki

To absolwentki Publicznego Studium Policealnego nr 1 w Łodzi oraz Instytutu Stomatologii w Łodzi. Związane z gabinetem od początku jego działalności. Są jego dobrym duchem. Wprowadzają pozytywną energię i nutę rozluźnienia przez co Pacjenci w trakcie wizyty czują się zrelaksowani. Uczestniczą w wielu kursach z zakresu profilaktyki stomatologii. Bez ich pracy tak sprawne funkcjonowanie gabinetu nie byłoby możliwe.
 


Nasz zespół