Stomatologia

PASJA DAJĄCA GWARANCJĘ PEŁNEGO ZADOWOLENIA

Lekarze

Róża Peterson-Jęckowska

Dr nauk medycznych - Lekarz stomatolog z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym, specjalista II stopnia z periodontologii i I stopnia ze stomatologii ogólnej. Wychowawca wielu lekarzy stomatologów. Doświadczona w pracy dydaktycznej w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego  w  Łodzi.   Doskonały   diagnostyk.   Członek  Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego.   Specjalizuje się w leczeniu chorób przyzębia 
i chorób błony śluzowej jamy ustnej. Unieruchamia rozchwiane zęby poprzez ich szynowanie. Wykonuje kiretaże zamknięte i otwarte, operacje płatowe (gingiwoosteoplastyka-CWN). Leczy recesje, naczyniaki,  włókniaki,  nadziąślaki i inne.​Rafał Peterson

Lekarz dentysta, specjalista periodontolog. Absolwent wydziału lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Odbył staż specjalizacyjny w zakresie periodontologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia, gdzie jest wieloletnim pracownikiem poradni. Członek Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Pogłębia swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. Jest również cenionym implantologiem. Zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjentów periodontologicznych, implantologicznych oraz protetycznych. Znany ze skrupulatności i drobiazgowości podczas wykonywania zabiegów. Pacjenci pytani o jego główne atuty, obok profesjonalizmu, wymieniają komunikatywność i otwartość.

Ewa Peterson

Absolwentka kierunku lekarskiego na wydziale wojskowo-lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Na co dzień specjalizuje się w medycynie rodzinnej, a także praktykuje medycynę estetyczną. W naszym gabinecie jest lekarzem odpowiedzialnym za leczenie bruksizmu przy użyciu toksyny botulinowej, a także wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w obrębie twarzy i szyi. 


 

Robert Robak

Lekarz dentysta, w 2007 roku ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Specjalizuje się w implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej. Nieustannie poszerza swoją wiedzę w tych dziedzinach poprzez udział w niezliczonych kursach, szkoleniach oraz sympozjach stomatologicznych. Stawia na innowacyjność i stale poszukuje nowych rozwiązań, które sukcesywnie wdraża do swej pracy. Niezwykle spokojny i opanowany stomatolog darzony przez pacjentów ogromną sympatią.  
Robert Mokrowiecki 

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończył w 1997 roku uzyskując tytuł lekarza stomatologa. Od roku 1999 pracownik łódzkiego Instytutu Stomatologii. W 2006 roku zdobył tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Uczestnik wielu konferencji stomatologicznych oraz entuzjasta specjalistycznych kursów i szkoleń. Dentysta z ogromnym zamiłowaniem do swojej pracy, który wciąż podnosi swoje kwalifikacje. Aktywny uczestnik forum endodontycznego skupiającego najwybitniejszych specjalistów w tej dziedzinie w Polsce. Niezwykle spokojny i opanowany lekarz, niezwykle ceniony przez pacjentów. 

 

 

Daria Budzisz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż podyplomowy odbyłam w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im.WAM – Centralny Szpital Weteranów. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z Periodontologii w Zakładzie i Poradnii Periodontologii i Chorób Błony Śluzowej Jamy Ustnej w CSK-Instytut Stomatologii.


Swoją praktykę zawodową skupiam wokół diagnostyki i leczenia chorób przyzębia i zmian na błonie śluzowej jamy ustnej. Wykonuję również zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej.

Swoją wiedzę i umiejętności poszerzam na kursach i konferencjach w kraju i za granicą.Karolina Szubert

Absolwentka UniweAbsolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoje zainteresowania zawodowe kieruje w stronę stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz periodontologii. Obecnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach, wciąż podnosząc swoje kwalifikacje oraz umiejętności. Cechuje ją sumienność i dokładność. Plan leczenia dla każdego pacjenta dobiera indywidualnie. Na co dzień wykonuje zabiegi przy użyciu lup stomatologicznych oraz mikroskopu. Dużą uwagę przywiązuje do profilaktyki, czyli działań, mającym na celu zapobieganiu próchnicy oraz innym stanom patologicznym w jamie ustnej. 

 
Asystentki

Są dobrym duchem naszego gabinetu. Wprowadzają pozytywną energię i nutę rozluźnienia przez co Pacjenci w trakcie wizyty czują się zrelaksowani. Uczestniczą w wielu kursach z zakresu profilaktyki stomatologii. Bez ich pracy tak sprawne funkcjonowanie gabinetu nie byłoby możliwe.

 
 

Nasz zespół